Kultúrne a športové leto 2018

Pripravili sme pre Vás leto plné zážitkov. V rámci 4. ročníka Kultúrneho a športového leto 2018 môžete zažiť koncerty, program pre deti, komiksový workshop, premietania filmov a cvičenia v záhrade vodárenského múzea.

Športové leto 2018 prináša Karloveský športový klub v spolupráci s Vodárenským múzeom BVS. Cvičenia prebiehajú počas celého júla a augusta v záhrade vodárenského múzea vždy od 18:00 hod. Stačí si so sebou priniesť podložku na cvičenie a dobrú náladu 🙂 V prípade nepriaznivého počasia sa cvičenia rušia.

Krásne reálie Karloveskej zátoky sľubujú a ponúkajú nevšedné zážitky. V spolupráci s Klubom Mark Twain a Hudobným klubom Kamel Vám prinášame Folkové koncerty 2018. V prípade nepriaznivého počasia sa koncerty neuskutočnia.

Vráťte sa s nami do detských čias! Počas letných prázdnin sme pripravili Rozprávkové pondelky&Kreatívne dielne 2018. Okrem dobrej nálady nemusíte nič priniesť a odnesiete si milý darček. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatia neuskutočnia.

KOMIKSOVÝ WORKSHOP 2: Od postáv ku komiksu – komiksové popoludnie s lektormi z POMIMO.

Príďte si po celodennej horúčave oddýchnuť a vychutnať dobrú kinematografiu v rámci Filmového leta 2018 v krásnom prostredí Líščieho údolia. Už tradične budú pre Vás pripravené deky, repelenty a občerstvenie. V prípade nepriaznivého počasia sa nepremieta.