Bratislavský vianočný beh

Bratislavský vianočný beh beháme v doobedných hodinách pravidelne 24.12. od roku 2001. Odvtedy sa tešíme z roka na rok vyššej návštevnosti v príjemnej sviatočnej atmosfére spojenej so športom. Štartujeme v Lodenici vodáckeho klubu Tatran v Karloveskej zátoke v Bratislave. Neváhajte a pridajte sa k nám  Najbližší vianočný beh bežíme 24.12.2019.

Podrobné informácie o podujatí nájdete TU!

Beh Devínskou Kobylou 19.10.2019

Beh Devínskou Kobylou je najstarším tradičným bežeckým podujatím v prírodnom lesnom teréne na Slovensku. Príďte si vychutnať neopakovateľnú jesennú atmosféru jedinečných lesných tratí, ktoré vytýčil zakladateľ tohto behu Juraj Nagy už v roku 1970. Pre úspech pokračujeme v novej kategórií  –  súťaž škôl. Pre tri najlepšie školy pripravil praktickú cenu Karloveský športový klub.
Okrem krásneho zážitku a dobrého skutku pre svoje zdravie si budete môcť aj otestovať svoje bežecké schopnosti spolu so stovkami ďalších bežcov.

Tešíme sa na Vás a dovidenia na štarte!

Ukončenie 5. ročníka športového leta vo Vodárenskej záhrade

Posielame obrovské ĎAKUJEM všetkým cvičiacim, ktorí ste sa zúčastnili nášho 5. ročníka Športového leta vo Vodárenskej záhrade a že vás bolo požehnane – približne 1 700 😍

Spolu sme odcvičili neuveriteľných 60 hodín cvičení (počasie nám prialo a tak sme zrušili len 3 hodiny) 🧘‍♀️🤸‍♀️💪

Ďakujeme tiež partnerom podujatia: Vodárenské múzeum BVS, a.s.Karlova VesKamel klub

Tento ročník bol organizovaný za podpory Bratislavskej regionálnej dotačnej schémy,